Slide1

Dönüşen Adam danışmanları titiz bir eleme ve geri bildirim süreci içerisinde kadromuzda görev alırlar.

Çoğu danışmanımız diğer danışmanlık şirketlerinin aksine kadroludur. Bu sayede müşterilerimizle uzun döneme yayılan, birbirini tanımaya ve sonuç odaklı olmaya özen gösteren yakın ilişkiler kurabiliyoruz. Devamlı değişen bir uzman kadrosundan sakınmaya çalışıyoruz.

T.C.'nin ilgili yasalarında belirtilen uzmanlığı sağlayabiliyoruz.

A ? B ? C sınıfı deneyimli iş güvenliği uzmanları, deneyimli işyeri hekimleri ve çevre mühendisleri, konularında yaşam boyu öğrenme ilkesi ile hareket eden tecrübeli uzmanlar, üniversite ve ilgili disiplinlerde saha görevi de almış deneyimli akademik kadrolar. Bunların içinde bir uzmanlık programını baştan sona İngilizce verebilecek anadili Türkçe olan danışmanlarımız da var.

Dönüşen Adam danışmanları önemli üç ortak değeri paylaşıyorlar:Belgelendirilmiş ve güvenilir uzmanlık, deneyim ve yaptığı işi sevmek.

Her danışmanımız masanın iki tarafında görev almış, benzer projeleri önceden çalıştıkları kurumlarda uygulamışlardır.

Tüm danışmanlarımızın performansı hem birey hem de kurum ölçeğinde detaylı olarak sürekli izlenir ve geri bildirim toplantıları ile performans ölçeğimizdeki her kalemde iyileştirme projeleri uygulanır.

Dönüşen Adam, 2002 yılından beri, adım adım, danışmanlarına yatırım yapan ve onları, alanlarını ilgilendiren konularda 'sürekli profesyonel ilerleme' prensibi ile geliştiren bir yapı kurmuştur. Danışmanlarımız da eğitim almaya devam eder, yurtdışı veya içi performanslarını arttıracak uygulamalara katılırlar. Çoğunun yerel kanunları karşılayan uzmanlıkları dışında, uluslararası saygınlığı olan sertifikasyon ve diplomalara sahip olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

İş sağlığı, iş güvenliği, iş yeri hekimliği, çevresel yönetim teknikleri, kanunlar ve ulusal / uluslararası en iyi uygulamalarla yaratıcı projelere imza atmış, anlattıkları veya yol gösterdikleri her konuda deneyim depolamış, saygın, özenli, etik değerleri yüksek, gizliliğe önem veren, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye odaklanmış profesyonel bireylerdir.

Biz kanunun her şey demek olmadığını da bilen danışmanlar olarak 'en iyi uygulamalar' konusunda son derece yaratıcı çözümler üretebilen, kampanyalar tasarlayabilen, eğitimlerimize katılanlarda sadece bilgiyi değil, motivasyonu ve yaratıcı düşünce yaklaşımını da arttırmaya samimiyetle çalışan, son derece ulaşılabilir, hızlı, titiz ve hayat enerjisi yüksek danışmanların bir araya gelerek var ettiği bir kurumuz.

Umarız sizinle tanışarak ilk elden fayda yaratacak uygulamalara beraber imza atabiliriz.