Biz 2002 yılından bugüne İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren uzman ve deneyimli bir şirketiz.

Danışmanlarımızın kendi uzmanlık alanlarında, uluslararası şirketlerde edindikleri iş tecrübelerine dayalı dinamik ve yaratıcı danışmanlık çözümleri üretimleri temel sermayemizdir.

Davranış odaklı güvenlik yönetimi alanında, istatistiki olarak en başarılı uluslararası danışmanlık şirketi olan DEKRA Organisational Reliability (eski adıyla BST)'nin Türkiye'de tek yetkili temsilcisi olarak hizmet vermekteyiz.

Eğitim ve danışmanlık portföyümüzde elliden fazla (çoğu hem Türkçe hem de İngilizce olarak verilebilen) eğitim başlığı ve bunun yanısıra İngiltere ile ortak yürütülen akredite eğitimler yer almaktadır. Tüm bu eğitimleri Türkiye'nin her yerinde kurum içi olarak ve genel katılıma açık olarak vermekteyiz.

Bizi farklı kılan: Zevkli ve bilgilendirici bir eğitim deneyiminden çok, ya da yapılacaklar listesindeki bir maddeden kurtulmak için gerçekleştirilen bir risk analizinden çok, Deneyim kaynaklı, tüm yaratıcı ve motive edici öğelerin kullanılmasıyla, Hem moral hem de rakamsal anlamda çalıştığımız kurumun İSG sonuçlarını değiştiren, kazaları azaltan eğitim ve danışmanlık çözümlerimizdir.

Masanın her iki tarafında oturmuş olmanın gerçekçiliği ise önemli bir  avantajımızdır.

Kopyalamıyoruz, kendimiz üretiyoruz. Üzerinize konfeksiyon ürün giydirmiyor, ölçülerinizi alıp kusursuzca dikiyoruz.

Kanunlarla yetinmeyen, kaza ve kayıplarını sıfıra yaklaştırmak isteyen firmalara; know-how, eğitim ve danışmanlık ile insan gücü temin eden Türkiye'nin bilinirliği en yüksek İş Sağlığı, İş Güvenliği firmasıyız!

Çalışmaya başladığımız kurumlarda, gerek mühendislik ve dizayn, gerek standartlar ve prosedürler, gerekse yönetici ve çalışan davranışlarını dönüştüren, motivasyon kaynaklı ve uygulamalı eğitimler ya da danışmanlık çözümleri gerçekleştirirken, kaza oranlarında rakamsal değişim yaratmak temel hedefimizdir.

Çözümlerimizde bir hedefe yöneltmeyen ayrıntılar yer almaz, ancak hizmet verdiğimiz kurumların arzuladığı yönde gerçek bir değişim elde etmek yer alır.

Amacımız Basit: SIFIR KAZA ! SIFIR HATA !