Sınavlar

Dil

Yer / Metod

Süre

Ücret

Sınav Tarihleri

Kayıt

IGC1 Sınavı (NEBOSH'un eski versiyonu) Türkçe Online (Ayrıntı için tıklayınız) 1 gün Tıklayınız Tıklayınız KAYIT FORMU INDIR
GC2 Sınavı (NEBOSH'un eski versiyonu) Türkçe İstanbul ½ gün Tıklayınız 2021 başında açıklanacaktır. KAYIT FORMU INDIR
GC3 Sınavı (NEBOSH'un eski versiyonu) Türkçe Ödev hazırlama 1 gün Tıklayınız 2 Aralık 2020 (Son Kayıt: 2 Kasım)" KAYIT FORMU INDIR

Önemli not: Eski versiyon sınavlar (IGC1, GC2, GC3) NEBOSH kurumunun kararıyla en son 2022 yılının başında düzenlenecek, o tarihten sonra düzenlenemeyecektir. Ayrıca bu tarz sınavlar çok seyrek düzenlenmektedir. Dolayısıyla eğer bu sınavlara katılacaksanız bir an önce kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Eğitimler

Dil

Eğitim Metodu / Yer

Süre

Ücret

Eğitim Tarihleri

Kayıt

NEBOSH Uluslararası Genel İSG Sertifikası (IG) (yeni versiyon) Türkçe Sanal Sınıf 11 Gün 6,250 TL (KDV hariç) 23 Kasım - 4 Aralık 2020
(Sınavı 3 Şubat'ta yapılacaktır)
(Son kayıt: 6 Kasım)
KAYIT OL
Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi Türkçe Sanal Sınıf 2 Gün 820 TL (KDV hariç) 26 - 27 Kasım 2020 KAYIT OL
IOSH Güvenli Yönetim (Managing Safely) Türkçe Sanal Sınıf 3 gün 1,550 TL (KDV hariç) 2 - 4 Aralık 2020
(Son Kayıt: 23 Kasım)
KAYIT OL

  • KDV oranı %18'dir.
  • Eğitimlerde en az 2 ay önce ödemesinin tümünü gerçekleştirerek kayıt olmuş katılımcılara %5, en az 4 ay önce ödemesinin tümünü gerçekleştirerek kayıt olmuş katılımcılara ise %10 indirim yapılır.
  • Kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapılabilir. Kredi kartlarına vade farkıyla 12 aya kadar taksit imkanı vardır
  • Yukarıdaki eğitim başlıklarına tıklayarak eğitim içeriklerini de görebilirsiniz.
  • Eğitim ücretlerine eğitim notları, sertifika ücretleri, vb. dahildir. Sınıf ortamında yüzyüze gerçekleştirilen eğitimlerde bunlara ilave olarak öğle yemekleri ve kahve molası ikramları da ücrete dahildir.
  • Eğitimlerde aynı kurumdan katılan katılımcı sayısı en az 3 kişi olduğunda %10 grup indirimi yapılır. NEBOSH Sertifika ve Diploma eğitiminde de grup indirimleri olabilmektedir. İlgilendiğiniz takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  • Birden fazla indirime tabi durumlarda tek ve fakat en yüksek olan indirim oranı geçerli olur.
  • Son kayıt tarihi belirtilmiş olan eğitimler akredite eğitimlerdir. Bu eğitimlerin ücretinin son kayıt tarihine kadar yatırılması kayıt için zorunludur.
  • Akredite eğitimleri için kayıtlar, eğitim tarihinden birkaç hafta önce sona ermekte olduğundan, kayıt için erkenden başvurmanız önem taşımaktadır.