İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, sağlıklı, güvenli ve verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla Johnson & Johnson olarak Ortak Sağlık Güvenlik Birimi faaliyetlerimizi Dönüşen Adam firması ile sürdürmekteyiz. Johnson & Johnson tarafından iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili şirket içi çalışmaları yürütmek için Dönüşen Adam firmasından İş Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi hizmeti almaktayız. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili çalışmalara katılma, çalışmaları izleme, tehlike kaynağının yok edilmesi veya tehlikeden kaynaklanan riskin azaltılması için tedbir alınmasını isteme, tekliflerde bulunma ve benzeri konularda çalışanları temsil etmek kapsamında Dönüşen Adam, Johnson & Johnson ile işbirliği içerisinde uyumlu, aktif ve yetkin bir şekilde çalışmaktadır. Uzman personel kadrosu, İş Yeri Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi ile beraber sağlıklı ve güvenli bir J&J çalışma ortamı oluşturmak için bizlere önemli katkı sağlamakta ve iyi bir hizmet vermektedir.

DEMET AKMAN
İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
Johnson & Johnson, Türkiye

Yaklaşık 6 aydan beri 2 CNG (sıkıştırılmış doğalgaz ) dolum terminalimizin OSGB hizmetini Dönüşen Adam firmasından almaktayız. Bu süre içerisinde yapmış oldukları risk değerlendirmelerinde detaya inme, takipçilik ve raporlama kalitesi tarafımızca diğer terminallerimizde çalışılan OSGB firmalarına örnek çalışma olarak gösterilmiş, onların da aynı formatta çalışma ve raporlama yapması talep edilmiştir. Vermiş oldukları İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin yanında İşyeri Hekimliği hususunda da konuyu bilen uzman bir ekip ile çalışması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. İşin öneminin detaylarda gizli olduğunu bilen firmalar, İş Sağlığı ve Güvenliği gibi birçok parametrenin bir arada görülmesini gerektiren bir konuda Dönüşen Adam hizmet farkını mutlaka hissedeceklerdir. Saygılarımızla,

Mustafa Çeviker
İş Sağlığı ve Güvenliği Direktörü
Naturelgaz A.Ş

Mayıs 2013'de başladığımız İSG serüvenimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sıfırdan başladığımız İSG süreci, eğitimler, iş güvenliği uzmanı desteği ve işyeri hekimi hizmetleri sürmekte. Bu süreçte iş ortağımız olarak bize verdiğiniz destek ve yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

Merve Kesici
HRBP
Volvo Group Türkiye

Dönüşen Adam'la SOCAR Türkiye bünyesindeki şirketlerimizden PETKİM'de başlattığımız verimli işbirliğini kardeş kuruluşumuz olan STAR Rafinerisinde de sürdürüyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Bu işbirliğinin artan kapasite ile devam etmesi dileklerimle?

Ali Rıza SAKLICA
HSE Müdürü
STAR Rafineri A.Ş.