• info@donusenadam.com.tr
  • Telefon: 0 (216) 368 72 20
  • English

Ne Dediler?

Size yoğun ajandanızdan vakit ayırıp ve hızlıca talebimize olumlu cevap verip ilk kez düzenlediğimiz Dağıtım sorumlularımıza yönelik eğitim toplantımıza bizzat kendiniz katılarak yaptığınız sunum, aktardığınız konular ve dikkat çekilmesini istediğimiz mesajların vurgulanması hususunda destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizin katkınızla Dönüşen Adam oluyoruz

Önder Akan
Aygaz

Eğitimle ilgili çok olumu geri bildirimler aldık. Eğitimin içeriği ve işleniş şekli beklentilerimizi karşılamış bulunuyor. Emekleriniz ve katkınız için size ve firmanıza çok teşekkür ederiz.

Melike Bekar
HR Partner
Schneider Electric

Denetimler sonucu OHSAS18001 belgemizi almaya hak kazandık. Size emekleriniz, baştan veri desteğiniz ve bizi yüreklendirdiğiniz için teşekkür etmek istedik. Sağolun, var olun. İnşallah hep beraber bir kutlamasını yapacağız.

Arzu Kıroğlu
Global Bilgi

Bu vesile ile eğitim süresince gösterdiğiniz ilgi ve sağlanan olanaklar ile çok faydalı değerli bilgiler edindim, ilerde gülümseyerek anımsayacağım anılar biriktirdim? Size ve bütün çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim?

Melih Öztürk
İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Yöneticisi
Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Enerjisa Grup Başkanlığı

Cok guzel bir egitim oldu, sabrınız ve paylasımlarınız icin cok tesekkur ederiz.

Sema Arslan
National QSHE Manager, TR (Ist ZQ)
Kuehne+Nagel

We had a wonderful workshop with the participation of all LT Team and other people managers in Jordan. I personally thank you for giving us this opportunity in order to increase the level of safety awareness of all your managers and leaders. I believe starting from today all leaders and managers in Jordan will make safety is a part of their daily activity and make positive influance over their direct reports and others.

Serdar Tahir Tümer
Coca Cola

Dear All, First allow me to express my gratitude and to thank all who have worked on arranging the successful training of Safety Leadership Foundation workshop at Coca-Cola Bottling Company in Jordan. Shedding the light on the importance of enhancing the organizational culture and the direct effect on safety understanding was an attention-grabbing facts that are interrelated to CCBCJ?s core of business, and the new effective and efficient approach and techniques of behavioral analysis will be adopted as tools on all organizational functions that will result in raising cultural maturity and understandings in general and specially in safety. Leading with safety is what CCBCJ is targeting on a strategic level, the course aimed exactly on our goals and it was a huge success. We would like to thank Mr. Tahir Tumer for his contribution and sponsorship, and Mr. Ezel for his usual unconditional support influencing continual improvements on various business levels. We would also like to thank our trainers representing both reputable companies BST and DONUSEN ADAM; Mr. Jean-Marc Leon, Mr. Burak Inal and Mr. Nuri Ersan who made the training and workshop highly informative, instructive and significant to our core day to day operation, in addition to the proficient training and presentation skills which eased out the learning process in an enjoyable, satisfying and uncomplicated approach. CCBCJ will guarantee the implementation and use of course fundamentals and to study and analyze the positive effect on all our employees. Iyad Samman Coca Cola Jordan

Iyad Samman
Coca Cola Jordan

Many thanks for your contribution and training as well as your invaluable e-mail messages after training. We got really positive aspect during the training and we appreciated your effort to keep attendees? attention in high level during the training. Looking forward to meet another delicious training session!

Serdar Hasırcı
Gama Power

Eğitim bizim için çok faydalı oldu, teşekkür ederiz!

Bülent UĞURLU
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sorumlusu
Organik Kimya

Önce, yapılan çalışma ardından verilen eğitimin düzeyi konusunda sizlere özelliklere teşekkür etmek istiyorum. Beklentilerimizi karşılayan bir çalışma yapıldığı ve sonunda da etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyoruz.

Fahri Yavuzer
Lafarge Çatı Sistemleri

26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz, katılımcılar tarafından çok yararlı bulunan ?Risk Değerlendirme Eğitimi? için Murat Bey?e çok teşekkür ederiz.

Çiğdem Durmuşoğlu
İK Bölümü, Eğitim Koordinatörü
Intergum

Please maintain experienced trainers as we did have in this course, giving examples and making it funfull with good practice life examples with sketches, pictures, video clips, good sense of humor (very impressive) to keep continued focus on the such very dense course content .

Şükrü Özer
Retail Business Unit HSE Manager
BP Turkey

Lecturer is very good & competent. I obtained lots of benefits from the course.

Reşat Hünkaroğlu
HSE Manager
BP WRS Türkiye

It was an excellent course. Thank you very much.

Zafer Demirci
SEÇ Sorumlusu
Tekfen

An extremely useful course that provides an exciting insight into Accident / Incident priorities, reporting and investigation.

Geoffrey Ellis
Operations Advisor
Bakü-Tiflis-Ceyhan Konsorsiyum Şirketi

Once the accident had occured, on the subject of investigation (i inwardly digested ) the value as you put it of the picture of the Monalisa, (in other words do not look at the centre of the picture of what is displayed but look at the facts around it i.e.the landscape the hills etc, and you get a different picture as to what is displayed around the scene of the accident investigation. Many thanks for your input as it made me think on a different plane from the norm where people in general would not see the obvious. Best regards

John Jenkinson
Advisor
Botaş International

İyi çalışmalar Yusuf Bey. Umarım sağlığınız, keyfiniz yerinde, işleriniz de yolundadır. Ben hala Portekiz'e gidemedim, çalışma iznimle ilgili birkaç pürüz çıktı. Şirketim o işlerle uğraşıyor hala. Bu arada ben de Türkiye'de yapılacak işlerle ilgileniyorum. Bu arada sizden aldığım sertifikayı Portekiz'deki şantiyeye yolladım. Kabul ettiler. Bu da demek oluyor ki yaptığımız eğitimin uluslararası geçerliliği var. Size iyi çalışmalar ve başarılar dilerim. Onur Bey'e, Nuri Bey'e ve Çiğdem Hanım'a da çok çok selamlar.

Faruk EGEL
Tip Top Korozyon Teknik Ltd. Şti.

Derslerin yapıldığı mekan, verdiği hizmet ve sunduğu olanaklarla çok iyiydi. Sınıfta kişi sayısı uygundu ve eğitim oldukça kapsamlıydı. Eğitmen konusunda derin bilgiye sahipti ve sorulara karşı sabırlıydı.

Övünç Albay
HSE Engineer
TEKFEN

I am really happy on everything on the course. The tutor is perfect and I am really happy to meet such a person and feel lucky that I completed this course with him.

Sandro Capadona
Sandro Capadona
Astaldi S.p.A.

Lecturer is really competent for the job. One of the best I've ever met.

Sertaç Güven
H&S Coordinator
Lafarge Türkiye

This was the best safety course I have ever attended. Thank you very much for the trainer first and then Santia Training and Dönüşen Adam.

Zeynep Yavruoğlu
ENKA

Interesting course, learned very new subjects, not got bored throughout the course. Excellent! "IOSH Managing Safely" Eğitimi

Sabahattin Korkmaz
Unimar Elektrik Santrali

Sizler olmasaydınız böyle bir organizasyona cesaret edemezdik. Geri bildirim formlarındaki yorumları okurken ve sizin bulunmadığınız panel bölümde ne kadar doğru bir iş yaptığımızı çok daha iyi anladım. Umarım bu programı daha ileriye taşıyacak yöntemler buluruz.

Cüneyt Sazer
HSE Manager
Bakü-Tiflis-Ceyhan Konsorsiyum Şirketi

Bence şimdiye kadar katıldığım en yararlı eğitimdi. İnsan günlük işlere dalınca olabilecek büyük sorunları düşünmüyor, ama başına gelirse de ne yapacağını bilmiyor. Bu eğitim bana bu bilinci ve olayları nasıl soğukkanlılıkla takip edeceğimi gösterdi. Ayrıca takım çalışmasına ve koordinasyonuna nasıl dikkat etmemiz gerektiğini gördük.

Simge CAMGÖZOĞLU
BP TÜRKİYE

Dear Mr.Nuri; I am one of the tranees that attended your Fatigue Management Training at BTC, Yevlakh on 31.07.04. When you said that the course is going to be for 6 hrs, I wondered as to what you are going to fill the 6 hours with. But you filled the 6 hrs with so much of useful information that it greatly enhanced my understanding of fatigue management.This was the best training course I attended in this project.You made it soooo much interesting and lively.You are a 100% talented trainer.My heart felt thanks for the excellent training imparted. I am also grateful to CCC, BTC and BP for giving me the opportunity to attend the training. My special thanks for the "golden signature pen" awarded to me for scoring highest in the class. You will always remembered for the exceptional quality of training.

Ben ABRAHAM
Commissioning Manager CCIC
Azerbaijan G

BP Türkiye'nin bugünkü yol güvenliği performansına, BP çalışanlarının, onların ailelerinin ve BP ile işbirliği içinde olan tüm kurum ve kuruluşların yol güvenliği bilincini artırmak konusundaki ortak kararlılığı ile ulaştık. Şirketimizin Sağlık, emniyet ve Çevre konusunda uyguladığı yüksek standartlara ve kararlı performansa destek vererek daima BP Türkiye'nin yanında olmanızdan ötürü kurumunuza ayrıca teşekkür etmek isterim. Sizlerin desteğiyle ulaştığımız bu başarı, BP Türkiye'nin yol güvenliği alanındaki çabalarının anlamlı bir sembolünü oluşturmakla kalmamış, şirketimizin ve Türkiye'nin adının bölgemizde takdirde anılmasını da sağlamıştır. Kazalardan ve yaralanmalardan arınmış, çevreye saygılı bir toplum oluşturmak amacıyla kurumunuz ile daha nice ortak başarılara ulaşmayı temenni ederiz.

Neslihan Gürsan
Kara Taşımacılık Müdürü
BP

I would like to pass my deepest thanks to Mahmut Nuri Ersan for his highly professional level of coaching he demonstrated during these two days we were in Yevlakh. I believe I will express common opinion that we had a good time and learned a lot. Thanks to organizers and again thanks to trainer.

Anar GADIROVA
Azerbaijan Georgia Turkey Pipelines Project

Çok teşekkür ederim. Eğitimi çok yararlı buldum. Çok değişik ve çeşitli örnekler bakış açımı değiştirdi. Özellike can alıcı noktalar çok iyi vurgulandı. "Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi Eğitimi"

Öğr. Gör. Sevda ERGÜVEN
Müdür Yardımcısı
Koceli Üniversitesi - İzmit Meslek Yüksek Okulu

İnanıyorum ki, BTC Projesi?nde bizlerin iş emniyeti konusunda daha iyi olma yolunda ilerlememizde sizin ve vermiş olduğunuz eğitimlerin çok büyük katkısı var. Şubat ayı içinde yazmış olduğum BSA ile bağlı bulunduğun kurum olan BOTAŞ?tan ödül aldım. Yapmış olduğumuz Davranış Odaklı Güvenlik Denetimlerinin iyi ve amacına uygun yapılmasında sizin de çok büyük rolünüzün olduğunu bilmenizi isterim. Herşey için teşekkürler,

Ali KÖSTEKLİ
H&S Engineer
BOTAŞ

Thank you for your effort and thanks for Donusen Adam for opening this course and I hope all the best for you. Really I'm happy!! Already I contact with you in case I want other type of H&S training personally or through the factory. Again thank you so much. "NEBOSH Int'l Gneral Certificate Course"

Mohamed Obyed
Unit Safety Engineer
Lafarge Iraq Business

Davranış Odaklı Güvenlik Yönetimi Danışmanlığı kapsamında, Şirketimizde raporlama ve izleme sistemlerinin kurulması, sistemin takibi ve iyileştirilmesi kapsamında başarı ile yürüttüğümüz eğitim, uygulama ve izleme çalışmaları için firmanıza teşekkür ederiz.

Ali Rıza Saklıca
Çevre ve Teknik Emniyet Müdürü
Petkim

Eğitim için tekrar teşekkür ederiz, gerçekten çok faydalı oldu. İçerik ve anlatım çok iyiydi. Tüm katılımcı arkadaşlarımdan çok olumlu feedback aldım. Tebrik ederim. Sadece teknik değil insan ilişkilerini de dahil ederek bir sunum yapmanız eğitimde edindiğimiz bilgilerin uygulanabilirliğini daha da arttırdı. Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar. "Davranış Odaklı Güvenlik Yönetimi Programı ? Koçluk Tabanlı Denetim Ekibi Eğitimi"

Sevinç Emekli
İSG-Çevre Müdürü
Nestlé Waters Turkey

Arkadaşlar, Bugün Nuri arkadasımızın Maslak istasyonunda verdiği BSA eğitimine girdim. Sizin huzurunuzda kendisine teşekkur etmek isterim.Eğitimin kalitesi ve verilen mesajlar bence dört dörtlüktü Bilginizi rica ederim.

Tugrul Coruk
JV and 3rd Party Operations Manager
BP Turkey (Logistics)

Saha denetimlerini daha verimli yapabilmek için oldukça faydalı bir eğitim. Dağıtılan dökümanlar ve diğer materyaller ile beraber verilen istatistiksel takip bilgisayar programının da faydalı olacağını düşünüyorum. İSG konusundaki aldığım eğitim ve bilgilerdeki birçok eksiklikleri tamamlayıcı oldu. Ne aman nereye nasıl bakacağım konusunda çok iyi fikirler verdi. Bu eğitimin mavi yaka personelede verilmesini tavsiye ederim. Erdal Kural Verimli bir eğitimdi. Eksik kaldığımız yönleri görmemizi sağladı. Bu nedenle; diğer çalışanlarımıza da bu eğitimin verilmesi ile hedefimize daha kolay ulaşacağımızı düşünüyorum. Deniz Sivrikaya

Murat Sela
Lafarge Çimento

Büyük küçük demeden bugüne kadarki hizmet ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Cihangir Tuğrul
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü
Vodafone

This company was heavily involved on training provision while BTC project. We arranged through Nuri bey Fatigue & Tiredness Management training for all BP drivers in Azerbaijan (about 120 guys), some in Georgia and all in Turkey. This particular training also aims at management in general and there is additional section for transport managers / supervisors, shift employees & supervisors. The one we attended was highly scored and we would recommend to our colleagues. This company is flexible and creates programs that suits company business. They also can develop local trainers, as per train the trainer program. In Turkey they work for Oil Industry companies, but also for government divisions, constructions, pharmacists, food distributors and other chains. I would highly recommend to consider them as potential partners in provision of listed trainings.

Tahir Aliyev
SPU DRIVING SAFETY Compliance Specialist
BP Group Azerbaijan

Dear Jim, On behalf of you, I would like to thank to Santia Training and Donusen Adam for organizing the IEMA International Certificate training in Istanbul. It was a great pleasure for me to attended the course and share your experience about Environmental Management. Training program will be helpful for all of us during our career in different site applications. We will be pleased to attend for similar training organizations in the future.

Yusuf Akkor
HSE Coordinator
Brisa

Hi Murat, Thought you might appreciate a copy of the executive summary that we have just finalised from our review last week. Many thanks once again to you both for all your help and invaluable assistance last week.

Chris Clarke
Healthcare Environment, Health & Safety Manager
GE

Araç kitapçığıyla ilgili çalışmamız için sizlere teşekkür ederiz. Elinize sağlık.

Serpil Yurduseven
Process & Procedures Specialist
Vodafone

Thanks. Looks highly professional as my expectations (the online driving assessment website tailored for Cadbury Schweppes).

Steve A. Johnson
HSE Manager Supply Chain Europe
Cadbury Plc

Temizlikte İşgüvenliği konulu filmimizi izledim. Çok güzel bir çalışma olmuş. Çalışmayı zorlaştıran dar mekan ve ışıksız, tozlu ortamlara bir de yaptığımız temizlik işinin doğası gereği aksiyon ve hareket kısıntısı nedeniyle görsel öğelerin son derece az olmasını da eklersek, ortaya konan ürün tebriği hak ediyor doğrusu.. Emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

İsmail Deliahmetler
Liman Tesisi Güvenlik Sorumlusu
Lafarge Çimento

In general, Mike is an excellent facilitator and trainer.

Nebojsa Zivic
Project Engineer
Lafarge

Soluma koruma ekipmanları pazarı konusunda yaptığımız çalışma kapsamında, nazik ilginiz ve sektörlerin ihtiyaçlarına ilişkin tecrübe ve bilgi birikiminizden yararlanma olanağı verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Görüşleriniz çalışmamıza değerli katkılar sağladı.

Raziye Karabey
IBS Beynelmilel İş Hizmetleri A.Ş

Çalışma arkadaşlarım ve ben eğitimlerin içeriğinden çok memnun kaldık. Sektörümüzle ilgili verdiğiniz örnekler ve atölye çalışmaları bakış açımızı daha da derinleştirdi. Bu ve benzeri eğitimlerin devamını saha personelimize de aktarılmak üzere sürdürmek istiyoruz. İlerleyen günlerde konu ile ilgili sizinle temasa geçeceğim. Bilgilerinizi ve deneyimlerinizi bizlere aktardığınız için tekrar teşekkür ederim.

İbrahim Akçay
Tesis Bakım ve SEÇ Uzmanı
Alpet

Slides & Sharing experience is perfect and useful.

Sanjay Kumar
Design Engineer
Lafarge

Nuri Bey, İstanbul Ulaşım çalışanları için 29 ve 30 Aralık 2008 tarihlerinde organize ettiğiniz, "Risk Değerlendirme Eğitimi" konusundaki performansınızdan dolayı sizi ve Huriye Hanım'ı tebrik ediyorum. Farklı ufuklara açılmamıza yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürler...

Yakup Karataş
Tramvaylar İşletme Amiri
İstanbul Ulaşım A.Ş.

Merhaba Murat Bey, Süleyman Bey, eğitiminiz için güncellediğiniz notların bir kopyasını bana iletti. Yeni içeriği ve formatının yansıttığı yoğun ve özenli çalışmanızı fark etmemek imkansız. Hem SMGM, hem de katılımcılarımız adına çok teşekkür ederiz. Sizlerle çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi bir kez daha belirtmek isteriz.

Dilşad Aktaş
Genel Sekreter Yardımcısı
TMMOB Mimarlar Odası

High standard course from a very professional and communicative lecturer.

Lolis Timotheos
New Works Engineer
Lafarge Greece

Geçen hafta gerçekleştirdiğiniz çekimlerde ekibinizle birlikte yürüttüğünüz; işyeri kurallarına uygun, düzenli ve özverili çalışma için çok teşekkür ederiz. Çekimlere katılan arkadaşlarımız da büyük keyif aldılar. Bu çalışmanın gelecek dönem çalışmalarımız için örnek olmasını dileriz.

Ayşegül Hasırcıoğlu
İSG-Ç Yöneticisi
Cadbury Schweppes Turkey

Şoförlerimiz bazında iletmiş olduğunuz değerlendirmeler için çok teşekkür ederiz. Güzel bir eğitim oldu, ilgi ve emeğiniz için tekrar teşekkürler.

Elmas Par
İnsan Kaynakları Uzmanı
Doğuş İnşaat A.Ş.

20 Kasım 2008 tarihinde firmamızda sunulan "İSG Kurulu Eğitimi"nin amacına uygun olarak gerçekleşmesindeki özverili ve içten yaklaşımlarınız için Besler Gıda İSG Kurulu olarak size ve sizin şahsınızda Dönüşen Adam firmasına teşekkür ederiz.

Hasan Kaya
İnsan Kaynakları Müdürü
Ülker - Besler Gıda

19-23 Kasım 2008 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz "SMG Antalya Eğitim Günleri" kapsamında bilgi ve deneyimlerinizi meslektaşlarımızla paylaştığınız için SMGM adına teşekkür ederiz. Bundan sonraki etkinliklerimizde de birlikte olmayı ümit eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Süleyman Mazlum
Sürekli Gelişim Merkezi Müdürlüğü Genel Sekreter
Mimarlar Odası

Murat Bey, 26 Mart 2009'da gerçekleştirilen LO/TO (EKED - Etiketleme Kilitleme) eğitimine katılan arkadaşlardan güzel geri dönüşümler oldu. Verdiğiniz bu faydalı eğitimden dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

Fuat AKSOY
Training Coordinator
Good Year

Merhaba Barış Bey, Filmi çok sevdik, çok başarılı ellerinize sağlık. Avrupa Yönetimine de taslağı yüzeysel olarak gösterdik, çok etkilendiler ve tüm ülkelerde standardın sizin filminiz olması gerektiğini belirttiler.

Ayşegül Hasırcıoğlu
İSG-Ç Yöneticisi
Cadbury (Türkiye)

Nuri Bey merhaba, 2 gün boyunca süren bu eğitimden çok faydalandık. Size katkılarınızdan ötürü teşekkür ederim. 2012 AYGAZ için İSG yılı olarak kabul edildiğine göre bu eğitimlerin devamının geleceğine inanıyorum.Kazasız bir yıl olması umudu ile yeni yılınızı kutlarım. "Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi Eğitimi"

Aytaç Aygal
Aygaz Doğalgaz

Mr. Murat Arıkan has had a satisfactory progress on delivering basic steps of BBS (Behaviour Based Safety). He has used time and presentation information efficiently. Murat managed role plays' feedback well and pointed out the importance of daily risk assessment conversations in BP workplaces. Both personal and process safety wise, and has shown high level of facilitation skill for all levels. He was very skillful for the simplification of the Video Clips footage and transferring stories of each clip to the audience. He has created very good links to Behavioral and Process Safety concepts in BBS training events by using recent local incidents in BP Turkey operations.

Perihan AYDIN
HSSE Manager
BP Türkiye Turkey and Caspian Region Lubricants

Health and Safety konusunda kendisinin ve sirketinin vizyonunu gelistirmek isteyenler icin son derece basarili bir eğitim programi. Egitime katilan yada elemanlarini yollayan tum sirketlerin kesinlikle faydasini gorecegi bir sertifika programi oldugunu dusunuyorum. Butun dunyada gecerliligi son derece yuksek olan NEBOSH sertifikasinin tamamen Ingilteredeki standardlarla ayni seviyede, cok rahat, egitime uygun ortamlarda ve son derece profesyonel, kaliteli bir egitmen tarafindan verilmesini ulkemiz sinirlari icinde basarmasindan dolayi Donusen Adam'ı tebrik ederim.

Doruk Bilge TUNCER
HSE Manager
Gama Enerji

Elim kaza sonrasında, Türk Hava Yolları'na göstermiş olduğunuz destek ve olayla ilgili hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi kendisine amaç edinmiş kurumumuzun acısı büyüktür. Bu süreci, kısa sürede aşacağımıza inancımızın tam olduğunu bildirir şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.

Doç. Dr. Temel KOTİL
Genel Müdür ve Yön. Kur. Üyesi
Türk Hava Yolları

Merhaba Murat bey, güzel canlı ve faydalı bir eğitim oldu tekrar teşekkür ediyoruz size. "Parlayıcı Patlayıcı Ortamlarda Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi"

Tülay BİNGÖL
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Aygaz Doğal Gaz

Dönüşen Adam olarak Bursa'da düzenlemiş olduğunuz 'İş Sağlığı ve iş Güvenliği Yönetimi'nde Sorunlar ve Çözümleri' konulu söyleşinin firmamız kurumsallaşma sürecine önemli katkılar yaptığını düşünmekteyiz. Destek ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Murat Emin AYTAÇOĞLU
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Atasan Metal

Dönüşen Adam'ın Türkiye'de İSG eğitim ve danışmanlık hizmetlerini en iyi şekilde veren şirket olduğuna inanıyoruz.

Yüksel Kurt
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Anatolia Minerals

Thank you very much for the good news regarding my exams' results. I have to admit that my success depnds on much of your assistance; the materials you have provided and having me the revision sessions with other trainees after their course. I expect that many of the trainees should have been successful in such a challenging course after seeing their level of knowledge and teacher's driving them to achive in the revision sessions. For my further training requirements your company will be my first choice. I wish you have all the success and best regards.

Şakir Kabal
Şakir Kabal
BTC Co.

I didn?t have time to discuss with you about the qualifications related to your arrangements but I would like to say I?m very glad about attending the courses in Istanbul, Turkey with the organization made by Donusen Adam. Thank you very much for everything,

Serhan Gerçek
HSE Engineer
Enka

Süper bir eğitim oldu. Çok beğendim ve 2. kez alanlar bile çok yararlanmışlar. Ağzına sağlık..

Perihan AYDIN
HSSE Manager
BP Türkiye Turkey and Caspian Region Lubricants

Thank you for the good news. Thanks to you and Donusen Adam for the organization. That was my second training from donusen adam, hope to see you again for the third one.

Özge Bolcal
Project Coordinator
Total Oil

Eğitim benim açımdan gerçekten de çok zevkliydi ve Türkiye şartlarında daralmaya başlayan ufkumu yeniden açtı dersem yeridir :)

Bayram Buğra Irmak

Bu guzel dayanisma ve bilgilendirme icin hepinizi tebrik ediyorum. Umarim bu ve benzer sertifikalar ve BTC Projesinde hep beraber yasadigimiz benzersiz deneyim gelecekte daha guzel gunler yasanmasi ve kimseye zarar verilmeyecek calisma ortamlari yaratilmasi acisindan onemli bir asama olur.

Cüneyt Sazer
Project HSE Coordinator
BP - Angola

Everything was excellent!

Tuğba Vapurcu
HSE Engineer
Sun Chemical

Sizden aldığımız Yangınla Mücadele eğitimi için teşekkür etmek isterim. Eğitim hem zevkli hem de öğreticiydi.

Serin Taşkıran
Kalite ve İK Müdürü
Dr. F. Frik İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Thanks to our instructor! It was a fantastic 10 days of training

Göktuğ Han Arslan
Terminal Yöneticisi
Total

Dünkü eğitim, gerçekten benim için çok değerli bir çalışma idi. Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi eğitimine de katılmak istiyorum. "İSG-Ç Yöneticiliği: Zorluklarla Baş Etmek Eğitimi"

Cemil Sevinç
Teknik Müdür/Yönetici
Sütaş

This training was so interactive, therefore it was very efective.

Aydın Nur Kılıç
HSE Koordinatörü
Total Akaryakıt

Her yıl yönetim, pazarlama, insan kaynakları, müşteri hizmetleri gibi farklı kategorilerde başarılı olan şirketlere verilen global iş dünyasının en prestijli uluslararası ödüllerinden Stevie® Uluslararası İş Ödülleri?nde, Avea İnsan Kaynakları Ekibi olarak 2 ödül birden kazandığımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. 40 ülkeden 1700?ün üzerinde başvurunun olduğu Stevie ® Uluslararası İş Ödülleri?nde, ?Yılın İnsan Kaynakları Departmanı? olarak büyük ödüle, Kırmızı Kuşak Programımız ile de ?Yılın İnsan Kaynakları Takımı? kategorisinde onur ödülüne layık görüldük. Bu güzel başarıda katkıları olan siz değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyor, daha nice başarılara imza atmayı diliyoruz. Sevgi ve saygılarımla,

Şengül Demircan
İnsan Kaynakları Grubu
Avea

Gerçekleştirmiş olduğumuz saha ziyaretleri ve Spektra şantiye personeline vermiş olduğunuz eğitimler için teşekkür ederiz. Yürütülen projenin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi ve uygulanması yolunda güzel bir adım attığımıza inanıyorum.

Duygu Okay
Quality Department
Spektra Jotek

Dün gerçekleştirdiğimiz başarılı İç Denetçi eğitimi için çok teşekkür ederiz. Eğitimde katılım çok iyi idi. Sizi de performansınızdan dolayı tebrik etmek isterim.

Fatih Taşçı
İnsan Kaynakları Dept.
Avea

Mahmut Bey'in vermiş olduğu etkin/dinamik "İSG Kurulu Eğitimi" için kendisine içtenlikle teşekkür ediyoruz. Herzaman süre gelen destekleriniz için tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Ali Ekber KAYA
Good Year

İyi çalışmalar diliyorum. Bir süre izin kullandığımdan kısmi bir iletişim kopukluğu yaşamamıza rağmen tam istediğimiz gibi bir çalışma yapılmış ve sertifika düzenlenmiş, ilginize ve desteğinize teşekkür ediyor daha önce de söylediğim gibi en kısa zamanda kahve içmek üzere müdürlüğümüze bekliyorum.

Mustafa Remzi KÖSE
Kadıköy Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürü
Adalet Bakanlığı

Bu (NEBOSH Diploma Eğt.) egitimi Türkiye'ye getirdiginiz için özellikle tesekkür ederim.

Selçuk Poyraz
Senior EHS Manager
AES-IC ICTAS Enerji

Merhaba Nuri Bey; Ekte keyifli egitimimizin degerlendirme raporunu bulabilirsiniz. Toplam 93% basarili bir egitim olmus, rapora göre... :) Desteginiz için tesekkür ederiz.

Yeşim Özüdogru Çıdamlı
Japan Tobacco International

I really enjoyed the training.

Ayşe Nazar Çoban
Health & Safety Engineer
Tüpraş

Bizler arkadaşlar olarak, sahalarımızda kaza ve olaylarımızın da artık yavaş yavaş sebeplerini ve kökleri araştırmaya başladık. Sizden aldığımız eğitim de gerçekten bizim bakış açımızı çok genişletti. Teşekkür ederim. Nuri bey, bana ?Kapsamlı Sebep Tablosu?nu bilgisayar ortamında mail yoluyla gönderecektiniz. Türkçe'sini dijital olarak bana gönderebilir misiniz? Gerçekten çok emek harcamışsınız. Ve gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.

Hüseyin Küçükerdebil
İş Güvenliği ve Çevre Koruma Başmühendisliği
Turkish Petroleum Int.Co.Ltd. (TPIC)

Ekip olarak başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Uğur Yağız
SE&Ç Temsilcisi
Turkish Petroleum Int.Co.Ltd. (TPIC)

Eşimin inşaat mühendisi olması sebebiyle uzun sure yurtdısında ENKA'da safety departmanında calıstım. Sizlerden de 2008 yılında NEBOSH sertifikamı aldım ve her ortamda gururla söylüyorum çünkü zorlu ve kaliteli bir eğitimdi. Bu sertifikayı alabilen arkadaşım pek yok. Turkıye'ye yenı geldım. İs arama surecinde ben de Turkiyede pek cok kisinin NEBOSH'dan çok da haberdar olmadıgını buna karsılık A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikalarını cok daha detaylı bildiklerini fark ettim. Halbuki bize verilen bilgi ve egitim çok daha kapsamlı ve kaliteliydi diye dusunuyorum. Sizlere de böyle bir eğitim imkanı sunduğunuz için teşekkür ediyorum.

Ayşe Yeltik
Project Health & Medical Lead
Bechtel - Enka

Eğitimlerden gerek ben, gerekse L`oreal deki çalışma arkadaşlarım çok memnun kaldık, sizlere tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

Serhat Ütkiner
L'oreal

Cumartesi günü vermiş olduğunuz değerli eğitiminiz için çok teşekkür ederiz. Arkadaşlarımız ve bizim için çok faydalı bir eğitim oldu.

Emrah Erbaş
Site Manager
BP Account Istanbul

Firmanızdan aldığımız eğitimlerde; eğitimlerin kalitesi ve eğitmenlerin pozitif katkıları için çok teşekkür ederim.

Gökben Erişmiş
İş Güvenliği ve Çevre Mühendisi
Rollmech

Şimdiden çok güzel sonuçlar almaya başladık, desteğiniz için öncelikle Nuri Bey?e sonra ekibinize teşekkür ederiz.

Bihter Bölek Yıldız
SEÇ Dept.
GATE (GAMA Tekfen J.V.)

Çalışma ortağımız olarak, göstermiş olduğunuz yaklaşım ve değerlendirmeleriniz için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Ali İzgi
Manager - HSSE
Karınca Logistics

Merhaba Murat bey, Umarım sorunsuz ulaşmışsınızdır Istanbul'a. ISG kursu süresince gösterdiğiniz performansdan dolayı kutlar, personelimize iş emniyetiyle ilgili olumlu katkılarınızdan dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Umarım bundan sonra ki ISG eğitim ve yönetim faaliyetlerinde de birlikte çalışma fırsatı buluruz.

Bayram Artun
Senior Geologist
Teck Madencilik

Sevgili Nuri Hocam Öncelikle size bu geri bildirimi yapmakta biraz geç kaldım. Özür diliyorum! Sonrasında da açıkçası nasıl geçtiğini anlamadığımız, son derece doyurucu ve güzel gerçekleşen sunumunuz için,hem şahsım hem de firmam adına teşekkür etmek istiyorum. Sağolun!. Sunumunuz sonrasında pek çok bölümden o kadar güzel geri bildirimler aldık ki! İSİG Çevre Departmanı Müdürümüz Sn. Levent Bey de dahil olmak üzere, tüm katılımcıların geri bildirimleri son derece güzel ve olumluydu. Benzer başkaca etkinlikleri de önümüzdeki süreçte yine sizinle planlamayı istiyoruz.Bu etkinliği İSİG Haftası uygulamalarımız içine almıştık ama tamamen bağımsız olarak ve bu sefer farklı katılımcı grupları ile de, sizi biraraya getirmeyi düşündük. Bu bağlamda ilerki süreçte yeniden görüşmek dileğiyle ve tekrar ağzınıza sağlık diyerek.Selam ve saygılarımla,

Dr. Mehmet Karav
Health Unit Responsible Occupational Health & Safety and Environment
Standart Profil

18-19 şubat günleri değerli katılım ve bilgi paylaşımlarınız ile katıldığınız EYS eğitimi kesinlikle bizleri memnun etmiş ve işlerimizde EYS? nin önemini daha da arttırmıştır. Bu sebeple şahsım adına önce kurumunuzun ilgisine sonra da siz değerli hocalarıma tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Erhan Talu
Kalite Kontrol - Kalite Güvence Şefi
Gülermak & Doğuş Adi Ortaklığı

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. fabrikalar sahasında faaliyet gösteren müteahhit firmaların iş sağlığı ve güvenliğine dönük bilinç ve farkındalıklarının artırılması amacıyla merkezimizde düzenlenen "İskele Teftişi Eğitimi"ne eğitmen olarak sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

İkram Taşdemir
A Sınıf Sertifikalı İSG Uzmanı - Mak. Müh.

Çok teşekkürler Nuri bey. Geçen haftaki sizin etkili sunuş tarzınızla daha da etkin olan eğitim için de ayrıca teşekkürler. Arkadaşlarımızda gerçekten bir farkındalık oluştu. Saygılarımla

Bülent Melik
RBTR/HSE
Bosch

Thanks for Mrs. Krys (the trainer) for the information she provided and efforts related to this course. I hope your continuous activity!

Dr. Fahmi Al Hamza
Occupational Hygenist
OMV (Yemen)

Önümüzdeki dönemde de birlikte çalışıyor olmaktan dolayı çok memnunuz.

Fatih Taşçı
İK Gelişim Müdürü
Avea

Hazırlanan örnek denetim formatı ve denetim çıktıları ile firmanızın kurumsal yapısı titizlikle incelenerek bir değerlendirme yapılmış; son derece başarılı görülen uygulamalarınız, sonuç odaklı İSG anlayışınız ve derin tecrübelerinizden yakın gelecekte yararlanma kararı alınmıştır. Bu vesileyle TEMA Grup?a bağlı; lojistik merkezi ve diğer depolama faaliyetleri, mevcut mağazalar ile merkez bina ve lojistik merkezi inşaatlarında beraber çalışma arzusu içinde olduğumuzu bilgilerinize sunarım.

Tuncay Özkök
Risk Yönetimi İş Sağlığı ve Güvenliği Denetçisi
LC Waikiki

Murat Bey merhaba, katılımcılar münferit olarak eğitimden memnuniyetlerini ilettiler. Daha henüz eğitim sonuçlarını yayınlamadık ama eminim ki katılımcı geneline bu memnuniyet yansıyacaktır. Teşekkür ederiz.

Arzu Sarıkayalar
Eğitim ve Geliştirme Müdürü
Teknosa

Biz de sizi tanıdığımız için çok memnun olduk. Eğitiminizi hiç bir arkadaş sıkılmadan dinledi ve katıldı. Gayet verimli bir eğitim oldu. Diğer konularla ilgili de önümüzdeki tarihlerde bizzat sizinle çalışmak isteriz. İlginize teşekkürler...

Aytaç Solak
Bakım Mühendisi
ExxonMobil

Öncelikle 19-20 Ekim 2012 tarihlerinde iki gün süresince bizlere tecrübelerinizi ve Risk Değerlendirme ile ilgili kıymetli bilgileri aktardığınız için çok teşekkür ederiz. Tüm ekibimizin sizin katkılarınızdan son derece memnun kaldıklarını doldurdukları Eğitim Değerlendirme Formlarımızda da görebildiğimizi paylaşmak isterim. Sınav sonuçlarımıza bakınca da arkadaşlarımızın sizin aktardığınız bilgileri başarılı şekilde aldıkları görülüyor. Ayrıca, eğitim süresince gösterdiğiniz paylaşımcı yaklaşımı sonrasında da sürdürerek paylaştığınız dokümanlar ve çektiğiniz güzel anı fotoğrafları için çok teşekkür ederiz. Paylaşımlarımızın sürmesi dileğiyle? Sevgi ve saygılarımla,

Songül ÖNCEL
Gelişim ve Yönetim Sistemleri Md.
Opet

Verdiğiniz bilgiler ve güzel paylaşımlarınız için biz teşekkür ederiz. Başka bir eğitim ya da etkinlikte tekrar buluşmak üzere iyi haftalar dilerim.

Berrak Avcıoğlu
Kalite Kontrol ve Yönetimi Müdürü
Oyak - Adana Çimento

Thank you for your hosting of the seminar "LEADING WITH SAFETY" which I found extremely useful for my business. Please keep me informed of any future activities in HSE. Thanks again for your hospitality!

Dr. Mohammed A. Abdul Majeed
Executive Manager
Al-Iraq Company for Safety & Firefighting Services

Eğitimimizi başarıyla tamamlayıp, misafirimizi bugün uğurladık. Bizler için verimli bir eğitimdi ayrıca eğitmen Mr. Ian ile bizzat ilgilendik ve kendisinin çok memnun bir şekilde buradan ayrıldığını düşünüyorum. Uğraşlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Yeni bir eğitim için umarım en kısa zamanda tekrar görüşüz şirket eğitimi veya Nebosh olabilir. "Tunus'ta verilen Akredite İskele Teftişi Eğitimi"

Mehmet Akif ARIK
HSE Engineer
EKON Industry Construction & Trade Inc. - Tunisia Branch

Eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizin sayenizde şirket içinde bilinirliği artırdığımızı düşünüyorum. Amacım hem bu sayıyı artırmak, hem süreçleri/eğitimleri/gelişmeyi sürekli ve sürdürülebilir hale getirmek. Başarmak için elimizden geleni yapacağız. Tekrar yardımlarınız için teşekkür ederim. Artık sizi çok daha rahatsız edeceğiz.

Arda Gezdur
Aygaz

Vermiş olduğunuz eğitimin kalitesi, eğiticilerin fayda sağladığı böylesine yapıcı bir eğitimi gerçekleştirdiğiniz için sizleri en içten dileklerimle tebrik ediyor ve tekrar bir eğitimde sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorum.

Nihat Bedir
Gama Power Ssytems

Calısmalarımızda farklı bır katkı ve değeriniz oldugunu da memnunıyetle belırtmek ısterım. Bılgıler anlamında hızlı gerı donus ve destegınız ıcınde tum Donusen Adam Ailesine ayrıca tesekkurlerımı sunarım. Selam ve saygılarımla!

Ali İzgi
Manager - HSSE
Karınca Logistics

Tespit; tavsiye ve herşeyden önce yakın ilgi için Dönüşen Adam'a teşekkürlerimi iletiyorum..

Burak Bilgin
Bölge Verimlilik Müdürü
Pepsi

Kanaatimce günümüzün en büyük zorluklarından biri işini severek yapan, işine bir o kadar değer veren ve bununla mutlu olan kişiler bulabilmek. Murat bey son dönemlerde tanıdığım bu konuda örnek denilebilecek kişilerden bence. Bunu karşısındaki topluluğa pozitif katkı olarak da yansıtıyor. Şahsım ve tüm ekibim adına katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum.

Vedat Bayramgil
Volvo Trucks

Dün başlayan Temel İSG Eğitimlerimiz?in ilk seansı oldukça verimli ve çalışanlarımızın ilgisini çeken bir şekilde programlanmıştı. Dış kaynaklı bir firma çalışmanın ve firmanızın konusundaki tecrübesinin artısını yaşadık. Bundan sonraki seansların da aynı kalitede ve disiplinde geçmesini bekliyoruz. Emekleriniz için tesekkurler ve iyi çalışmalar

Neslihan AKGÜN
İş Güvenliği, İşçi Sağlığı ve Çevre Müdürü
Aslan Çimento