Eğitim Adı: Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi

Eğitim Tarihi
: 1 - 2 Eylül 2022
(Son kayıt: 26 Ağustos)
Eğitim Dili
: Türkçe
Eğitim Yeri
: Sanal Sınıf (Zoom)
Eğitim Ücreti
: 980 TL (KDV hariç)

Katılımcı Bilgileri

Lütfen en sık kontrol ettiğiniz e-mail adresinizi yazınız.
NEBOSH kuralları gereği katılımcı sadece burada belirttiği ülkeden sınavın gerçekleşeceği platforma giriş yapabilecektir. (İngiltere, Rusya ve Beyaz Rusya'dan giriş kabul edilmemektedir.)

Fatura Bilgileri

Hayır Evet
Şahsi başvurularda boş bırakılacaktır.
Şahsi başvurularda buraya vergi numarasını değil T.C. Kimlik No'nuzu yazınız. ÇOK ÖNEMLİ!

Ödeme Yöntemi

Kredi Kartıyla veya Banka Kartıyla Ödeme
Havale veya EFT ile Ödeme

Bu formu doldurup tarafımıza ileterek bu eğitime rezervasyon yaptırmış olacaksınız. Eğitimin gerçekleşeceği veya ertelendiği bilgisi sadece bu kayıt formunu gönderen kişilere verilecektir.

Kesin Kayıt için ise bu kayıt formunun bize iletilmesinin yanısıra ücretin tamamının, en geç web sitemizde belirtilen son kayıt tarihi mesai bitimine (böyle bir tarih belirtilmemişse en geç eğitimin başlamasından 1 işgünü öncesine) kadar ödenmesi gereklidir.  

Eğitimin Dönüşen Adam Tarafından Ertelenmesi veya İptali:

Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde 'Dönüşen Adam', eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Dönüşen Adam tarafından erteleme veya iptal durumunda önceden ödenmiş tüm ücretler için %100 iade yapılacaktır.

Yapılan Kaydın Katılımcı Tarafından İptali:

Katılımcıların son kayıt tarihine kadar yaptıkları iptallerde ödedikleri bedelin tamamı kendilerine iade edilir. Son kayıt tarihinden kurs başlama tarihine kadar yapılan iptallerde kurs bedelinin yarısı fatura edilir. Kurs başlama tarihi ve sonrasında yapılan iptallerde kurs bedelinin tamamı fatura edilir.

Kurs Ücreti:

Bu formun üst kısmında yer alan kurs bedelidir. Kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçerek ödeme adımlarına devam ettiğinizde kredi kartlarına uygulanan taksit seçeneklerini de görebilirsiniz.

Aşağıdaki ‘Kayıt Ol’ butonuna basarak formun bize ulaşmasını sağlayanlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kayıt formunuzu ulaştırmış olmanız kaydın gerçekleştiği anlamını taşımamaktadır. Kesin kayıt ödeme tamamlandığında gerçekleşmektedir. Ödemelerini tamamlayarak kesin kayıt olmuş ilk 16 kişiden sonra kayıtlar kapanacaktır. Eğer ödeme yapmadıysanız böyle bir durumda kayıt formunuz geçersiz olacaktır.